Novinky
Pripravujeme

 

Nový server
Bola vykonaná inštalácia nového rýchlejšieho a výkonnejšieho servera s novými zaujímavými funkciami, aby správa vašich webstránok, e-mailov a ostatných nastavení bola ešte jednoduchšia a intuitívnejšia. Server disponuje výkonnejším hardvérom a lepším zabezpečením dát.
Nový dizajn
Popri tvorbe stránok našich zákazníkov sme si konečne našli čas aj na tú svoju. Veríme, že nový dizajn bude prehľadný a umožní vám jednoducho sa zorientovať v našej ponuke a nájsť čo hľadáte. Doplnili sme aj portfólio našich služieb a naše najnovšie referencie.
Nový projekt
Práve prebieha implementácia a testovanie nového produktu, ktorý implementuje integrovaný rezervačný systém pre správu termínov ambulancií, športových stredísk a iných inštitúcií, ktoré vyžadujú presný časový harmonogram a plánovanie.
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o stránke www.it-support.sk?
 
 

Referencie

Počas niekoľkých rokov našej existencie možeme prezentovať niekoľko referencií z naších najväčších projektov. Od roku 2004 sme poskytovateľom širokopásmového internetového pripojenia pre stovky domácností, zabezpečujeme podporu v oblasti IT formou administrácie systémov a vývojom softvérových aplikácií pre niekoľko spoločností. Medzi našich spokojných zákazníkov patria aj nasledujúci:

 

CEC Government Relations, s.r.o.

Candole Partners, s.r.o.

VP Holding, a.s.

Ingos, a.s.

TelTemp, s.r.o.

ŽSR

Toman Consulting, s.r.o.

Plamienok, n.o.

OstPersonal.com, s.r.o.

Advanteach, s.r.o.

SANAT, spol. s r.o.

Datacopy, s.r.o.

 

Sunset Blvd, s.r.o.

Menta, s.r.o.

This is Kevin

 

Nanogen

DotBlu, s.r.o.

MONET Slovakia, s.r.o.