Novinky
Pripravujeme

 

Nový server
Bola vykonaná inštalácia nového rýchlejšieho a výkonnejšieho servera s novými zaujímavými funkciami, aby správa vašich webstránok, e-mailov a ostatných nastavení bola ešte jednoduchšia a intuitívnejšia. Server disponuje výkonnejším hardvérom a lepším zabezpečením dát.
Nový dizajn
Popri tvorbe stránok našich zákazníkov sme si konečne našli čas aj na tú svoju. Veríme, že nový dizajn bude prehľadný a umožní vám jednoducho sa zorientovať v našej ponuke a nájsť čo hľadáte. Doplnili sme aj portfólio našich služieb a naše najnovšie referencie.
Nový projekt
Práve prebieha implementácia a testovanie nového produktu, ktorý implementuje integrovaný rezervačný systém pre správu termínov ambulancií, športových stredísk a iných inštitúcií, ktoré vyžadujú presný časový harmonogram a plánovanie.
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o stránke www.it-support.sk?
 
 

Firma

Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť s niekoľkoročnou tradíciou, zaoberajúca sa

  • poskytovaním internetového pripojenia,
  • tvorby webstránok,
  • správou serverov a sietí,
  • servisom počítačov

a všetkým čo s počítačom súvisí. Uvedomujeme si, že počítač sa stal neoddeliteľnou súčasťou života väčšiny ľudí a že jeho správne fungovanie dokáže ušetriť mnoho času a zároveň problémy s ním súvisiace mnoho času zmariť. Myslíme si, že správne fungujúci počítač by nemal byť luxusom, ale samozrejmosťou. Mnoho problémov s ním súvisiacich dokáže kvalifikovaný pracovník odstrániť za pár minút, a preto chceme umožniť našim zákazníkom pracovať v primeraných podmienkach za dostupnú cenu. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!